BREDÄNGS PLÅTSLAGERI AKTIEBOLAG

KVARNBERGSVÄGEN 23, 141 45 HUDDINGE

Silver Status F-skatt Moms
Är det ditt företag?
85 Poäng

Verifieringspoäng

BREDÄNGS PLÅTSLAGERI AKTIEBOLAG har fått 85 poäng baserat på registreringsstatus, omsättning, antal anställda och tid i branschen. Poängen uppdateras automatiskt från officiella register.

Om företaget

BREDÄNGS PLÅTSLAGERI AKTIEBOLAG är ett företag inom Takarbeten av plåt i Stockholm grundat år 1972 med 1-4 anställda. Företaget är registrerat för F-skatt och moms hos Skatteverket.

Företagsuppgifter

Organisationsnummer
5561097238
Grundat år
1972
Antal anställda
1-4 anställda personer
Omsättning
1 000 - 4 999 tkr
Bransch (SNI)
Takarbeten av plåt
Kommun
Stockholm

Vanliga frågor om BREDÄNGS PLÅTSLAGERI AKTIEBOLAG

Ja, BREDÄNGS PLÅTSLAGERI AKTIEBOLAG är registrerad för F-skatt.

Ja, BREDÄNGS PLÅTSLAGERI AKTIEBOLAG är registrerad för moms.

Nej, BREDÄNGS PLÅTSLAGERI AKTIEBOLAG är inte i konkurs.

Ja, BREDÄNGS PLÅTSLAGERI AKTIEBOLAG är verksamt.

Ja, många av BREDÄNGS PLÅTSLAGERI AKTIEBOLAG tjänster omfattas av ROT-avdrag. BREDÄNGS PLÅTSLAGERI AKTIEBOLAG hjälper dig med all administration så att avdraget görs direkt på fakturan.

Recensioner

recensioner
Du måste vara inloggad för att skriva en recension. Logga in här
Laddar...

Inga recensioner än. Bli först med att recensera!

Jämför med liknande företag
BREDÄNGS PLÅTSLAGERI AKTIEBOLAG
stockholm
mot
BREDÄNGS PLÅTSLAGERI AKTIEBOLAG A&J Skandinavien AB
F-skatt Ja Ja
Moms Ja Ja
Grundat 1972 2020
Anställda 1-4 anställda 0 anställda
Omsättning 1 000 - 4 999 tkr < 1 tkr
Verifieringspoäng 85/100 55/100
BREDÄNGS PLÅTSLAGERI AKTIEBOLAG
  • Äldre företag (grundat 1972)
  • Fler anställda (0)
  • Högre omsättning (0 kr)
  • Högre verifieringspoäng (85)

Arbetsställen (1 st)

BREDÄNGS PLÅTSLAGERI AKTIEBOLAG

KVARNBERGSVÄGEN 23
141 45 HUDDINGE

Huddinge, Stockholm

På karta

Kontaktuppgifter

Vill du komma i kontakt med BREDÄNGS PLÅTSLAGERI AKTIEBOLAG? Logga in och skicka ett meddelande via knappen nedan.

Verifierat från
Bolagsverket
SCB
Skatteverket

Liknande företag i Stockholm

SAZ Bygg och Plåt Service AB
65
Brons

Stockholm • Byggande av bostadshus och andra byggnader

1-4 anställda < 1 tkr Grundat 2015
Status F-skatt Moms
Se profil
Arbetslag B&E AB
85
Silver

Stockholm • Takarbeten av andra material än plåt

5-9 anställda 1 000 - 4 999 tkr Grundat 2016
Status F-skatt Moms
Se profil
M Tak Stockholm AB
85
Silver

Stockholm • Puts-, fasad- och stuckatörsarbeten

10-19 anställda 20 000 - 49 999 tkr Grundat 2010
Status F-skatt Moms
Se profil
Geleos AB
85
Silver

Stockholm • Byggnadssnickeriarbeten

1-4 anställda 1 000 - 4 999 tkr Grundat 2014
Status F-skatt Moms
Se profil
JW Plåtslageri AB
95
Guld

Stockholm • Takarbeten av plåt

20-49 anställda 20 000 - 49 999 tkr Grundat 1991
Status F-skatt Moms
Se profil
S. HAMMAR AKTIEBOLAG
60
Brons

Stockholm • Takarbeten av plåt

0 anställda 1 - 499 tkr Grundat 2011
Status F-skatt Moms
Se profil
Ejelöv Bygg & Tak AB
75
Brons

Stockholm • Takarbeten av plåt

0 anställda 1 000 - 4 999 tkr Grundat 2011
Status F-skatt Moms
Se profil
Sveriges takspecialist AB
80
Silver

Stockholm • Rivning av hus och byggnader

1-4 anställda 1 000 - 4 999 tkr Grundat 2016
Status F-skatt Moms
Se profil
A&J Skandinavien AB
55

Stockholm • Takarbeten av plåt

0 anställda < 1 tkr Grundat 2020
Status F-skatt Moms
Se profil