Urban Larsson Invest AB

VÄSTERGATAN 32, 941 33 PITEÅ

Status F-skatt Moms
Är det ditt företag?
55 Poäng

Verifieringspoäng

Urban Larsson Invest AB har fått 55 poäng baserat på registreringsstatus, omsättning, antal anställda och tid i branschen. Poängen uppdateras automatiskt från officiella register.

Om företaget

Urban Larsson Invest AB är ett företag inom Mark- och grundarbeten i Luleå grundat år 2019. Företaget är registrerat för F-skatt och moms hos Skatteverket.

Företagsuppgifter

Organisationsnummer
5590886866
Grundat år
2019
Antal anställda
0 anställda personer
Omsättning
1 - 499 tkr
Bransch (SNI)
Mark- och grundarbeten
Kommun
Luleå

Vanliga frågor om Urban Larsson Invest AB

Ja, Urban Larsson Invest AB är registrerad för F-skatt.

Ja, Urban Larsson Invest AB är registrerad för moms.

Nej, Urban Larsson Invest AB är inte i konkurs.

Ja, Urban Larsson Invest AB är verksamt.

Ja, många av Urban Larsson Invest AB tjänster omfattas av ROT-avdrag. Urban Larsson Invest AB hjälper dig med all administration så att avdraget görs direkt på fakturan.

Recensioner

recensioner
Du måste vara inloggad för att skriva en recension. Logga in här
Laddar...

Inga recensioner än. Bli först med att recensera!

Jämför med liknande företag
Urban Larsson Invest AB
luleå
mot
Urban Larsson Invest AB Stenman Industries AB
F-skatt Ja Ja
Moms Ja Ja
Grundat 2019 2021
Anställda 0 anställda 0 anställda
Omsättning 1 - 499 tkr 1 - 499 tkr
Verifieringspoäng 55/100 55/100
Urban Larsson Invest AB
  • Äldre företag (grundat 2019)

Arbetsställen (1 st)

Urban Larsson Invest AB

VÄSTERGATAN 32
941 33 PITEÅ

Piteå, Norrbotten

På karta

Kontaktuppgifter

Vill du komma i kontakt med Urban Larsson Invest AB? Logga in och skicka ett meddelande via knappen nedan.

Verifierat från
Bolagsverket
SCB
Skatteverket

Liknande företag i Luleå

Tegnelövs entreprenad AB
80
Silver

Luleå Mark- och grundarbeten

1-4 anställda 1 000 - 4 999 tkr Grundat 2015
Status F-skatt Moms
Se profil
Berg Nord AB
70
Brons

Luleå Mark- och grundarbeten

0 anställda 1 000 - 4 999 tkr Grundat 2020
Status F-skatt Moms
Se profil
Berglund Bygg & Betong AB
85
Silver

Luleå Mark- och grundarbeten

1-4 anställda 1 000 - 4 999 tkr Grundat 2007
Status F-skatt Moms
Se profil
NEVVEN AB
85
Silver

Luleå Mark- och grundarbeten

1-4 anställda 5 000 - 9 999 tkr Grundat 2018
Status F-skatt Moms
Se profil
JW Maskin- och byggentreprenad AB
60
Brons

Luleå Mark- och grundarbeten

0 anställda < 1 tkr Grundat 2010
Status F-skatt Moms
Se profil
MASKINTJÄNST I LULEÅ AB
60
Brons

Luleå Rivning av hus och byggnader

0 anställda 500 - 999 tkr Grundat 2000
Status F-skatt Moms
Se profil
Sundqvist Entreprenadmaskiner AB
80
Silver

Luleå Mark- och grundarbeten

1-4 anställda 1 000 - 4 999 tkr Grundat 2020
Status F-skatt Moms
Se profil
Sunderbyns Åkeri AB
95
Guld

Luleå Mark- och grundarbeten

20-49 anställda 50 000 - 99 999 tkr Grundat 2006
Status F-skatt Moms
Se profil
Stenman Industries AB
55

Luleå Mark- och grundarbeten

0 anställda 1 - 499 tkr Grundat 2021
Status F-skatt Moms
Se profil