Refstrups bygg och skötsel AB

BJÖRKHULT 1, 312 52 KNÄRED

Silver Status F-skatt Moms
Är det ditt företag?
80 Poäng

Verifieringspoäng

Refstrups bygg och skötsel AB har fått 80 poäng baserat på registreringsstatus, omsättning, antal anställda och tid i branschen. Poängen uppdateras automatiskt från officiella register.

Om företaget

Refstrups bygg och skötsel AB är ett företag inom Byggnadssnickeriarbeten i Laholm grundat år 2021 med 1-4 anställda. Företaget är registrerat för F-skatt och moms hos Skatteverket.

Företagsuppgifter

Organisationsnummer
5592863400
Grundat år
2021
Antal anställda
1-4 anställda personer
Omsättning
1 000 - 4 999 tkr
Bransch (SNI)
Byggnadssnickeriarbeten
Kommun
Laholm

Vanliga frågor om Refstrups bygg och skötsel AB

Ja, Refstrups bygg och skötsel AB är registrerad för F-skatt.

Ja, Refstrups bygg och skötsel AB är registrerad för moms.

Nej, Refstrups bygg och skötsel AB är inte i konkurs.

Ja, Refstrups bygg och skötsel AB är verksamt.

Ja, många av Refstrups bygg och skötsel AB tjänster omfattas av ROT-avdrag. Refstrups bygg och skötsel AB hjälper dig med all administration så att avdraget görs direkt på fakturan.

Recensioner

recensioner
Du måste vara inloggad för att skriva en recension. Logga in här
Laddar...

Inga recensioner än. Bli först med att recensera!

Jämför med liknande företag
Refstrups bygg och skötsel AB
laholm
mot
Refstrups bygg och skötsel AB Isakssons Trädgård & Bygg AB
F-skatt Ja Ja
Moms Ja Ja
Grundat 2021 2020
Anställda 1-4 anställda 1-4 anställda
Omsättning 1 000 - 4 999 tkr 1 000 - 4 999 tkr
Verifieringspoäng 80/100 80/100
Isakssons Trädgård & Bygg AB
  • Äldre företag (grundat 2020)

Arbetsställen (1 st)

Refstrups bygg och skötsel AB

BJÖRKHULT 1
312 52 KNÄRED

Laholm, Halland

På karta

Kontaktuppgifter

Vill du komma i kontakt med Refstrups bygg och skötsel AB? Logga in och skicka ett meddelande via knappen nedan.

Verifierat från
Bolagsverket
SCB
Skatteverket

Liknande företag i Laholm

AP Bygg Mellbystrand AB
45

Laholm • Byggnadssnickeriarbeten

0 anställda Grundat 2025
Status F-skatt Moms
Se profil
Ulriksforsfastigheter AB
45

Laholm • Byggnadssnickeriarbeten

0 anställda < 1 tkr Grundat 2009
Status F-skatt Moms
Se profil
Do House Property i Sverige AB
70
Brons

Laholm • Byggnadssnickeriarbeten

0 anställda 1 000 - 4 999 tkr Grundat 2017
Status F-skatt Moms
Se profil
Fingerprint Sweden AB
90
Guld

Laholm • Byggnadssnickeriarbeten

10-19 anställda 20 000 - 49 999 tkr Grundat 2018
Status F-skatt Moms
Se profil
MG Butik & Byggservice AB
70
Brons

Laholm • Byggnadssnickeriarbeten

1-4 anställda 1 000 - 4 999 tkr Grundat 2022
Status F-skatt Moms
Se profil
Isakssons Trädgård & Bygg AB
80
Silver

Laholm • Byggnadssnickeriarbeten

1-4 anställda 1 000 - 4 999 tkr Grundat 2020
Status F-skatt Moms
Se profil
AB VISKA
60
Brons

Laholm • Byggnadssnickeriarbeten

0 anställda 1 - 499 tkr Grundat 2004
Status F-skatt Moms
Se profil
PB Entreprenad AB
40

Laholm • Byggande av bostadshus och andra byggnader

0 anställda 1 - 499 tkr Grundat 2020
Status F-skatt Moms
Se profil
Peter Carlsson Bygg AB
80
Silver

Laholm • Byggnadssnickeriarbeten

1-4 anställda 1 000 - 4 999 tkr Grundat 2020
Status F-skatt Moms
Se profil