Micke Ulvsgärd Produktion AB

GATERSEREDSVÄGEN 3 B, 427 50 BILLDAL

Brons Status F-skatt Moms
Är det ditt företag?
65 Poäng

Verifieringspoäng

Micke Ulvsgärd Produktion AB har fått 65 poäng baserat på registreringsstatus, omsättning, antal anställda och tid i branschen. Poängen uppdateras automatiskt från officiella register.

Om företaget

Micke Ulvsgärd Produktion AB är ett företag inom Byggnadssnickeriarbeten i Göteborg grundat år 2020 med 1-4 anställda. Företaget är registrerat för F-skatt och moms hos Skatteverket.

Företagsuppgifter

Organisationsnummer
5592632326
Grundat år
2020
Antal anställda
1-4 anställda personer
Omsättning
1 - 499 tkr
Bransch (SNI)
Byggnadssnickeriarbeten
Kommun
Göteborg

Vanliga frågor om Micke Ulvsgärd Produktion AB

Ja, Micke Ulvsgärd Produktion AB är registrerad för F-skatt.

Ja, Micke Ulvsgärd Produktion AB är registrerad för moms.

Nej, Micke Ulvsgärd Produktion AB är inte i konkurs.

Ja, Micke Ulvsgärd Produktion AB är verksamt.

Ja, många av Micke Ulvsgärd Produktion AB tjänster omfattas av ROT-avdrag. Micke Ulvsgärd Produktion AB hjälper dig med all administration så att avdraget görs direkt på fakturan.

Recensioner

recensioner
Du måste vara inloggad för att skriva en recension. Logga in här
Laddar...

Inga recensioner än. Bli först med att recensera!

Jämför med liknande företag
Micke Ulvsgärd Produktion AB
göteborg
mot
Micke Ulvsgärd Produktion AB Göteborgs Fasad & Fönster Måleri AB
F-skatt Ja Ja
Moms Ja Ja
Grundat 2020 2015
Anställda 1-4 anställda 1-4 anställda
Omsättning 1 - 499 tkr 1 000 - 4 999 tkr
Verifieringspoäng 65/100 80/100
Göteborgs Fasad & Fönster Måleri AB
  • Äldre företag (grundat 2015)
  • Högre omsättning (0 kr)
  • Högre verifieringspoäng (80)

Arbetsställen (1 st)

Micke Ulvsgärd Produktion AB

GATERSEREDSVÄGEN 3 B
427 50 BILLDAL

Göteborg, Västra Götaland

På karta

Kontaktuppgifter

Vill du komma i kontakt med Micke Ulvsgärd Produktion AB? Logga in och skicka ett meddelande via knappen nedan.

Verifierat från
Bolagsverket
SCB
Skatteverket

Liknande företag i Göteborg

TJB bygg & lokalservice i Göteborg AB
80
Silver

Göteborg Byggnadssnickeriarbeten

1-4 anställda 1 000 - 4 999 tkr Grundat 2015
Status F-skatt Moms
Se profil
Ebenisten Sverige AB
80
Silver

Göteborg Byggnadssnickeriarbeten

1-4 anställda 1 000 - 4 999 tkr Grundat 2015
Status F-skatt Moms
Se profil
Michael LK Konsultation & Byggnation AB
90
Guld

Göteborg Byggande av bostadshus och andra byggnader

5-9 anställda 20 000 - 49 999 tkr Grundat 2016
Status F-skatt Moms
Se profil
Backman Förvaltning 3 AB
55

Göteborg Byggnadssnickeriarbeten

0 anställda < 1 tkr Grundat 2017
Status F-skatt Moms
Se profil
HSEDIVARBESKILSLYCKA AB
60
Brons

Göteborg Byggnadssnickeriarbeten

0 anställda 1 - 499 tkr Grundat 2013
Status F-skatt Moms
Se profil
J.E Carlséns Bygghantverk AB
85
Silver

Göteborg Byggnadssnickeriarbeten

5-9 anställda 1 000 - 4 999 tkr Grundat 2017
Status F-skatt Moms
Se profil
Göteborgs Fasad & Fönster Måleri AB
80
Silver

Göteborg Måleriarbeten

1-4 anställda 1 000 - 4 999 tkr Grundat 2015
Status F-skatt Moms
Se profil
Drynex Technologies AB
75
Brons

Göteborg Puts-, fasad- och stuckatörsarbeten

0 anställda 1 000 - 4 999 tkr Grundat 2010
Status F-skatt Moms
Se profil
NOOR golv, snickeri AB
55

Göteborg Golv- och väggbeläggningsarbeten

0 anställda 1 - 499 tkr Grundat 2016
Status F-skatt Moms
Se profil